Ładowanie

Konsultacje z nauczycielami

Konsultacje z nauczycielami odbywają się drogą mailową oraz osobiście, po umówieniu się, droga elektroniczną.

1) KOSAKOWSKI WIESŁAW – dyrektor szkoły, geografia [wieslawkosakowski@lo3.gdynia.pl]
2) SUBCZYŃSKI WŁODZIMIERZ –  wicedyrektor szkoły, fizyka [wsub@lo3.gdynia.pl]
3) SZYMAŃSKA-PANCEWICZ MAŁGORZATA – wicedyrektor szkoły, wf [malgorzataszymanska- pancewicz@lo3.gdynia.pl]
4) ANTONIK PAWEŁ – wf [pawelantonik@lo3.gdynia.pl]
5) ARTWIŃSKA JOANNA – j. angielski, historia [joannaartwinska@lo3.gdynia.pl]
6) ASZENDORF MAŁGORZTA{ j. angielski }[ malgorzataaszendorf@lo3.gdynia.pl ]
7) BARTCZAK KRZYSZTOF { religia }[ krzystofbartczak@lo3.gdynia.pl ]
8) BIELAK-BODNAR MARTA{ j.franc.,j.hiszp.,społ.inspekt.pracy }[ martabielak-bodnar@lo3.gdynia.pl
9) BUDKIEWICZ BOŻENA{ j. rosyjski }[ bozenabudkiewicz@lo3.gdynia.pl ]
10) BUJALSKA CELINA{ historia, wos }[ celinabujalska@lo3.gdynia.pl ]
11) BURZYŃSKA MARTA{ j. angielski }[ martaburzynska@lo3.gdynia.pl ]
12) BUZAK KONRAD{ informatyka }[ genek@lo3.gdynia.pl ]
13) CHALIMONIUK NATALIA { wychowanie do życia w rodzinie }[ nataliachalimoniuk@lo3.gdynia.pl ]
14) CHMIELIŃSKA BOŻENA { biblioteka }[ bozenachmielinska@lo3.gdynia.pl ]
15) CZARNECKA GRAŻYNA{ matematyka }[ grazynaczarnecka@lo3.gdynia.pl ]
16) CZARNOWSKA ANNA{ j. angielski, koord. DP IBO }[ annaczarnowska@lo3.gdynia.pl ]
17) CZEPULONIS AGNIESZKA{ j. angielski }[ agnieszkaczepulonis@lo3.gdynia.pl ]
18) CZERNIHOWSKA-TYMOSZYK ANNA{ historia, wos }[ annaczernihowska-tymoszyk@lo3.gdynia.pl ]
19) ĆWIKLAK TERESA{ j. angielski }[ teresacwiklak@lo3.gdynia.pl ]
20) DUSZAK-KLETKIEWICZ ANNA{ biblioteka }[ duszak@lo3.gdynia.pl ]
21) DŹWIG DOROTA{ religia }[ dorotadzwig@lo3.gdynia.pl ]
22) FABRYCKA ANITA{ podstawy przedsięb. }[ anitafabrycka@lo3.gdynia.pl ]
23) FEJA PIOTR {psycholog, terapeuta}[ piotrfeja@lo3.gdynia.pl ]
24) FIAŁKOWSKA RENATA{ j. angielski }[ renatafialkowska@lo3.gdynia.pl ]
25) FILIPOWICZ JANINA{ matematyka }[ janinafilipowicz@lo3.gdynia.pl ]
26) GMYREK ADAM{ j.niemiecki }[ adamgmyrek@lo3.gdynia.pl ]
27) HENICZ GRZEGORZ{ wf }[ grzegorzhenicz@lo3.gdynia.pl ]
28) HLEBKO OLGA{ podstawy przedsięb. język angielski }[ olgahlebko@lo3.gdynia.pl ]
29) HŁASKO KAROLINA{ geografia, j. angielski }[ karolinahlasko@lo3.gdynia.pl ]
30) HORODECKA-NOWICKA JUSTYNA{ j. niemiecki }[ justynahorodecka-nowicka@lo3.gdynia.pl ]
31) ILEWICZ MAŁGORZATA{ matematyka }[ malgorzatailewicz@lo3.gdynia.pl ]
32) JANKOWSKA JOANNA{ religia }[ joannajankowska@lo3.gdynia.pl ]
33) JAŚKIEWICZ BOŻENA { informatyka }[ bozenarzeszowska@lo3.gdynia.pl ]
34) KIERZNIKOWICZ ANNA{ matematyka }[ annakierznikowicz@lo3.gdynia.pl ]
35) KOLINCIO ARTUR{ fizyka }[ arturkolincio@lo3.gdynia.pl ]
36) KOSS MICHAŁ{ filozofia, teoria wiedzy }[ michalkoss@lo3.gdynia.pl ]
37) KOTOWSKA IWONA{ geografia }[ iwonakotowska@lo3.gdynia.pl ]
38) KOZIRÓG ELŻBIETA{ fizyka }[ elzbietakozirog@lo3.gdynia.pl ]
39) KRAKOWIAK-MICHLEWICZ ZOFIA { j. angielski, koord. DP IBO }[ ibcoord@lo3.gdynia.pl ]
40) KRZEMIENIEWSKA ALICJA{ pedagog }[ alicjakrzemieniewska@lo3.gdynia.pl ]
41) KUBIK MAŁGORZATA{ geografia }[ malgorzatakubik@lo3.gdynia.pl ]
42) KUPCZYK-SKODOWSKA MAŁGORZATA{ biologia }[ malgorzatakupczyk-skodowska@lo3.gdynia.pl ]
43) LECH JACEK{ matematyka }[ jaceklech@lo3.gdynia.pl ]
44) LOTTERHOFF MAGDALENA{ j. polski }[ magdalenalotterhoff@lo3.gdynia.pl ]
45) ŁAPIŃSKA IWONA{ j. polski }[ iwonalapinska@lo3.gdynia.pl ]
46) ŁOJEK-KURZĘTKOWSKA MARIA{ filozofia }[ marialojekkurzetkowska@lo3.gdynia.pl ]
47) ŁOŃCZUK KATARZYNA{ wf }[ katarzynalonczuk@lo3.gdynia.pl ]
48) ŁOZOWICKA-HONKISZ MAGDALENA{ historia, wos }[ magdalenalozowicka-honkisz@lo3.gdynia.pl ]
49) ŁUCZYŃSKA KATARZYNA{ matematyka }[ katarzynaluczynska@lo3.gdynia.pl ]
50) MĄKOSA MARTA{ fizyka }[ martamakosa@lo3.gdynia.pl ]
51) MELNYCHENKO INESA{ j. hiszpański }[ inesamelnychenko@lo3.gdynia.pl ]
52) MERONK MAŁGORZATA{ j. polski }[ malgorzatameronk@lo3.gdynia.pl ]
53) NOWAK ALICJA{ biologia }[ alicjanowak@lo3.gdynia.pl ]
54) NOWAK JOANNA{ j. angielski }[ joannanowak@lo3.gdynia.pl ]
55) OGIEGŁO ALEKSANDRA{ wf }[ aleksandraogieglo@lo3.gdynia.pl ]
56) OLEJNICZAK AGNIESZKA{ biologia }[ agnieszkaolejniczak@lo3.gdynia.pl ]
57) OLSZOWA MAŁGORZATA{ edukacja dla bezp.,wiedza o kult. }[ malgorzataolszowa@lo3.gdynia.pl ]
58) ORZESZEK AGNIESZKA{ matematyka }[ agnieszkaorzeszek@lo3.gdynia.pl ]
59) PACUŁA BRYGIDA{ j. niemiecki }[ brygida.pacula@gmail.com ]
60) PAWŁOWSKA ANITA { matematyka }[ anitapawlowska@lo3.gdynia.pl ]
61) PIASEK DARIUSZ { historia, wos }[ dariuszpiasek@lo3.gdynia.pl ]
62) PIECHOWIAK JOANNA{ j. polski }[ joannapiechowiak@lo3.gdynia.pl ]
63) PRASKA URSZULA{ j. niemiecki }[ urszulapraska@lo3.gdynia.pl ]
64) PRYLIŃSKA EWA{ j. polski }[ ewaprylinska@lo3.gdynia.pl ]
65) PRZYBYSZ EMILIA{ fizyka }[ emiliaprzybysz@lo3.gdynia.pl ]
66) RADZIKOWSKA KATARZYNA{ biologia }[ katarzynaradzikowska@lo3.gdynia.pl ]
67) RADZIUK-ŚLIWIŃSKA IZABELA { chemia }[ radziuk-sliwinskaizabela@lo3.gdynia.pl ]
68) RAULIN JUSTYNA{ chemia }[ justynaraulin@lo3.gdynia.pl ]
69) RAWSKI KAROL{ j. polski }[ karolrawski@lo3.gdynia.pl ]
70) RODA MAGDALENA{ j. angielski, teoria wiedzy }[ magdalenaroda@lo3.gdynia.pl ]
71) RYBICKA JOANNA{ j. polski }[ joannarybicka@lo3.gdynia.pl ]
72) RZEPA ANNA{ projekty naukowe }[ annarzepa@lo3.gdynia.pl ]
73) SADAJ DANUTA{ chemia }[ danutasadaj@lo3.gdynia.pl ]
74) SADOWSKA JOANNA{ j. polski }[ joannasadowska@lo3.gdynia.pl ]
75) SALASA ALICJA{ chemia }[ alicjasalasa@lo3.gdynia.pl ]
76) SKALSKA AGNIESZKA{ matematyka }[ agnieszkaskalska@lo3.gdynia.pl ]
77) SMALARA-LEWANDOWSKA MARTA{ j. angielski }[ martasmalara- lewandowska@lo3.gdynia.pl ]
78) STEPANIUK DOROTA{ pedagog }[ dorotastepaniuk@lo3.gdynia.pl ]
79) SZCZYPTAŃSKI MICHAŁ{ geografia, turystyka }[ smok@lo3.gdynia.pl ]
80) SZUBARTOWSKI RYSZARD { informatyka }[ ryszardszubartowski@lo3.gdynia.pl ]
81) ŚMIERZCHALSKA JOANNA{ informatyka }[ joannasmierzchalska@lo3.gdynia.pl ]
82) TARAŁA SYLWIA{ matematyka }[ sylwiatarala@lo3.gdynia.pl ]
86) TAŹBIERSKA AGATA{ j. niemiecki }[ agatatazbierska@lo3.gdynia.pl ]
87) TOMALCZYK WOJCIECH{ matematyka }[ wojciechtomalczyk@lo3.gdynia.pl ]
88) TRELIŃSKA ANNA{ j. hiszpański }[ annatrelinska@lo3.gdynia.pl ]
89) TRESZCZYŃSKA-PRZEKOWIAK ALEKSANDRA{ j. angielski }[ aleksandraprzekowiak@lo3.gdynia.pl ]
90) URGACZ GRZEGORZ{ wf }[ grzegorzurgacz@lo3.gdynia.pl ]
91) WALENDZIAK IWONA{ wos, historia }[ iwonawalendziak@lo3.gdynia.pl ]
92) WINIARSKA-MIELNICZUK SŁAWOMIRA{ j. angielski }[ slawomirawiniarska- mielniczuk@lo3.gdynia.pl ]
93) WNUCZYŃSKA DOROTA{ zajęcia artyst., sztuki wizualne }[ dorotawnuczynska@lo3.gdynia.pl ]
94) WOJNIUSZ ANDRZEJ{ j. angielski }[ andrzejwojniusz@lo3.gdynia.pl ]
95) WROŃSKA OLGA{ j. francuski, j. hiszp. }[ olgawronska@lo3.gdynia.pl ]
96) ZAKRZACKI WITOLD{ matematyka }[ witoldzakrzacki@lo3.gdynia.pl ]

At vero eos et accusamus et iusto odio digni goikussimos ducimus qui to bonfo blanditiis praese. Ntium voluum deleniti atque.

Melbourne, Australia
(Sat - Thursday)
(10am - 05 pm)
Skip to content