Ładowanie

Kadra szkoły

Kadra pedagogiczna:

 

1) KOSAKOWSKI WIESŁAW – dyrektor szkoły, geografia [wieslawkosakowski@lo3.gdynia.pl]
2) SUBCZYŃSKI WŁODZIMIERZ – wicedyrektor szkoły, fizyka [wsub@lo3.gdynia.pl]
3) SZYMAŃSKA-PANCEWICZ MAŁGORZATA – wicedyrektor szkoły, wf [malgorzataszymanska- pancewicz@lo3.gdynia.pl]
4) ANTONIK PAWEŁ – wf [pawelantonik@lo3.gdynia.pl]
5) ARTWIŃSKA JOANNA – j.angielski, historia [joannaartwinska@lo3.gdynia.pl]
6) ASZENDORF MAŁGORZTA – j.angielski [malgorzataaszendorf@lo3.gdynia.pl]
7) BARTCZAK KRZYSZTOF – religia [krzystofbartczak@lo3.gdynia.pl]
8) BIELAK-BODNAR MARTA – j.franc.,j.hiszp.,społ.inspekt.pracy [martabielak-bodnar@lo3.gdynia.pl]
9) BUDKIEWICZ BOŻENA – j.rosyjski [bozenabudkiewicz@lo3.gdynia.pl]
10) BUJALSKA CELINA – historia, wos [celinabujalska@lo3.gdynia.pl]
11) BURZYŃSKA MARTA – j.angielski [martaburzynska@lo3.gdynia.pl]
12) BUZAK KONRAD – informatyka [genek@lo3.gdynia.pl]
13) CHALIMONIUK NATALIA – wychowanie do życia w rodzinie [nataliachalimoniuk@lo3.gdynia.pl]
14) CHMIELIŃSKA BOŻENA – biblioteka [bozenachmielinska@lo3.gdynia.pl]
15) CZARNECKA GRAŻYNA – matematyka [grazynaczarnecka@lo3.gdynia.pl]
16) CZARNOWSKA ANNA – j.angielski, koord. DP IBO [annaczarnowska@lo3.gdynia.pl]
17) CZEPULONIS AGNIESZKA – j.angielski [agnieszkaczepulonis@lo3.gdynia.pl]
18) CZERNIHOWSKA-TYMOSZYK ANNA – historia, wos [annaczernihowska-tymoszyk@lo3.gdynia.pl]
19) ĆWIKLAK TERESA – j.angielski [teresacwiklak@lo3.gdynia.pl]
20) DUSZAK-KLETKIEWICZ ANNA – biblioteka [duszak@lo3.gdynia.pl]
21) DŹWIG DOROTA – religia [dorotadzwig@lo3.gdynia.pl]
22) FABRYCKA ANITA – podstawy przedsięb. [anitafabrycka@lo3.gdynia.pl]
23) FEJA PIOTR – psycholog, terapeuta [piotrfeja@lo3.gdynia.pl]
24) FIAŁKOWSKA RENATA – j.angielski [renatafialkowska@lo3.gdynia.pl]
25) FILIPOWICZ JANINA – matematyka [janinafilipowicz@lo3.gdynia.pl]
26) GMYREK ADAM – j.niemiecki [adamgmyrek@lo3.gdynia.pl]
27) HENICZ GRZEGORZ – wf [grzegorzhenicz@lo3.gdynia.pl]
28) HLEBKO OLGA – podstawy przedsięb. j.angielski [olgahlebko@lo3.gdynia.pl]
29) HŁASKO KAROLINA – geografia, j.angielski [karolinahlasko@lo3.gdynia.pl]
30) HORODECKA-NOWICKA JUSTYNA – j.niemiecki [justynahorodecka-nowicka@lo3.gdynia.pl]
31) ILEWICZ MAŁGORZATA – matematyka [malgorzatailewicz@lo3.gdynia.pl]
32) JANKOWSKA JOANNA – religia [joannajankowska@lo3.gdynia.pl]
33) JAŚKIEWICZ BOŻENA – informatyka [bozenarzeszowska@lo3.gdynia.pl]
34) KIERZNIKOWICZ ANNA – matematyka [annakierznikowicz@lo3.gdynia.pl]
35) KOLINCIO ARTUR – fizyka [arturkolincio@lo3.gdynia.pl]
36) KOSS MICHAŁ – filozofia, teoria wiedzy [michalkoss@lo3.gdynia.pl]
37) KOTOWSKA IWONA – geografia [iwonakotowska@lo3.gdynia.pl]
38) KOZIRÓG ELŻBIETA – fizyka [elzbietakozirog@lo3.gdynia.pl]
39) KRAKOWIAK-MICHLEWICZ ZOFIA – j.angielski, koord. DP IBO [ibcoord@lo3.gdynia.pl]
40) KRZEMIENIEWSKA ALICJA – pedagog [alicjakrzemieniewska@lo3.gdynia.pl]
41) KUBIK MAŁGORZATA – geografia [malgorzatakubik@lo3.gdynia.pl]
42) KUPCZYK-SKODOWSKA MAŁGORZATA – biologia [malgorzatakupczyk-skodowska@lo3.gdynia.pl]
43) LECH JACEK – matematyka [jaceklech@lo3.gdynia.pl]
44) LOTTERHOFF MAGDALENA – j.polski [magdalenalotterhoff@lo3.gdynia.pl]
45) ŁAPIŃSKA IWONA – j.polski [iwonalapinska@lo3.gdynia.pl]
46) ŁOJEK-KURZĘTKOWSKA MARIA – filozofia [marialojekkurzetkowska@lo3.gdynia.pl]
47) ŁOŃCZUK KATARZYNA – wf [katarzynalonczuk@lo3.gdynia.pl]
48) ŁOZOWICKA-HONKISZ MAGDALENA – historia, wos [magdalenalozowicka-honkisz@lo3.gdynia.pl]
49) ŁUCZYŃSKA KATARZYNA – matematyka [katarzynaluczynska@lo3.gdynia.pl]
50) MĄKOSA MARTA – fizyka [martamakosa@lo3.gdynia.pl]
51) MELNYCHENKO INESA – j.hiszpański [inesamelnychenko@lo3.gdynia.pl]
52) MERONK MAŁGORZATA – j.polski [malgorzatameronk@lo3.gdynia.pl]
53) NOWAK ALICJA – biologia [alicjanowak@lo3.gdynia.pl]
54) NOWAK JOANNA – j.angielski [joannanowak@lo3.gdynia.pl]
55) OGIEGŁO ALEKSANDRA – wf [aleksandraogieglo@lo3.gdynia.pl]
56) OLEJNICZAK AGNIESZKA – biologia [agnieszkaolejniczak@lo3.gdynia.pl]
57) OLSZOWA MAŁGORZATA – edukacja dla bezp.,wiedza o kult. [malgorzataolszowa@lo3.gdynia.pl]
58) ORZESZEK AGNIESZKA – matematyka [agnieszkaorzeszek@lo3.gdynia.pl]
59) PACUŁA BRYGIDA – j.niemiecki [brygida.pacula@gmail.com]
60) PAWŁOWSKA ANITA – matematyka [anitapawlowska@lo3.gdynia.pl]
61) PIASEK DARIUSZ – historia, wos [dariuszpiasek@lo3.gdynia.pl]
62) PIECHOWIAK JOANNA – j.polski [joannapiechowiak@lo3.gdynia.pl]
63) PRASKA URSZULA – j.niemiecki [urszulapraska@lo3.gdynia.pl]
64) PRYLIŃSKA EWA – j.polski [ewaprylinska@lo3.gdynia.pl]
65) PRZYBYSZ EMILIA – fizyka [emiliaprzybysz@lo3.gdynia.pl]
66) RADZIKOWSKA KATARZYNA – biologia [katarzynaradzikowska@lo3.gdynia.pl]
67) RADZIUK-ŚLIWIŃSKA IZABELA – chemia [radziuk-sliwinskaizabela@lo3.gdynia.pl]
68) RAULIN JUSTYNA – chemia [justynaraulin@lo3.gdynia.pl]
69) RAWSKI KAROL – j.polski [karolrawski@lo3.gdynia.pl]
70) RODA MAGDALENA – j.angielski, teoria wiedzy [magdalenaroda@lo3.gdynia.pl]
71) RYBICKA JOANNA – j.polski [joannarybicka@lo3.gdynia.pl]
72) RZEPA ANNA – projekty naukowe [annarzepa@lo3.gdynia.pl]
73) SADAJ DANUTA – chemia [danutasadaj@lo3.gdynia.pl]
74) SADOWSKA JOANNA – j.polski [joannasadowska@lo3.gdynia.pl]
75) SALASA ALICJA – chemia [alicjasalasa@lo3.gdynia.pl]
76) SKALSKA AGNIESZKA – matematyka [agnieszkaskalska@lo3.gdynia.pl]
77) SMALARA-LEWANDOWSKA MARTA – j.angielski [martasmalara- lewandowska@lo3.gdynia.pl]
78) STEPANIUK DOROTA – pedagog [dorotastepaniuk@lo3.gdynia.pl]
79) SZCZYPTAŃSKI MICHAŁ – geografia, turystyka [smok@lo3.gdynia.pl]
80) SZUBARTOWSKI RYSZARD – informatyka [ryszardszubartowski@lo3.gdynia.pl]
81) ŚMIERZCHALSKA JOANNA – informatyka [joannasmierzchalska@lo3.gdynia.pl]
82) TARAŁA SYLWIA – matematyka [sylwiatarala@lo3.gdynia.pl]
86) TAŹBIERSKA AGATA – j.niemiecki [agatatazbierska@lo3.gdynia.pl]
87) TOMALCZYK WOJCIECH – matematyka [wojciechtomalczyk@lo3.gdynia.pl]
88) TRELIŃSKA ANNA – j.hiszpański [annatrelinska@lo3.gdynia.pl]
89) TRESZCZYŃSKA-PRZEKOWIAK ALEKSANDRA – j.angielski [aleksandraprzekowiak@lo3.gdynia.pl]
90) URGACZ GRZEGORZ – wf [grzegorzurgacz@lo3.gdynia.pl]
91) WALENDZIAK IWONA – wos, historia [iwonawalendziak@lo3.gdynia.pl]
92) WINIARSKA-MIELNICZUK SŁAWOMIRA – j.angielski [slawomirawiniarska- mielniczuk@lo3.gdynia.pl]
93) WNUCZYŃSKA DOROTA – zajęcia artyst., sztuki wizualne [dorotawnuczynska@lo3.gdynia.pl]
94) WOJNIUSZ ANDRZEJ – j.angielski [andrzejwojniusz@lo3.gdynia.pl]
95) WROŃSKA OLGA – j.francuski, j.hiszp. [olgawronska@lo3.gdynia.pl]
96) ZAKRZACKI WITOLD – matematyka [witoldzakrzacki@lo3.gdynia.pl]

At vero eos et accusamus et iusto odio digni goikussimos ducimus qui to bonfo blanditiis praese. Ntium voluum deleniti atque.

Melbourne, Australia
(Sat - Thursday)
(10am - 05 pm)
Skip to content